8 czerwca uczniowie klas 5a, 5b, 5d i 6c pod opieką p. Katarzyny Kosyl, p. Iwony Moskwiak, p. Edyty Wilkiewicz – Rząsy oraz p. Łukasza Kosieradzkiego wybrali się na wspaniałą wycieczkę do „Parku Przygody” w Siedlcach. Przed wyjściem wszyscy zebrali pozytywną energię, żeby rozgonić chmury (z korzyścią dla wszystkich siedlczan :) i wyruszyli w drogę. Wykorzystując dostępne atrakcje, wspaniale spędzili czas na wspólnych zabawach i grach. Najodważniejsi podjęli wyzwanie wspinaczki w parku linowym. Dopisywały świetne humory, dobry nastrój i słoneczna pogoda, a bezpieczeństwo nadzorowali sympatyczni oraz życzliwi instruktorzy. Całość uatrakcyjnił wspólny czas spędzony przy grillu.

Mamy nadzieję, że ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników wyprawy jako zapowiedź zbliżających się oraz wyczekiwanych już wakacji.

XVIII MIĘDZYSZKOLNA LIGA PRZEDMIOTOWA

3 czerwca odbyło się podsumowanie XVIII Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. Możemy być dumni z wyników. W konkurencji drużynowej mamy podium. Kto wpłynął na sukces szkoły. Oto osiągnięcia naszych uczniów: j. polski - 1. miejsce Paula Chmielewska, j. niemiecki -  3. miejsce - Aleksandra Bazan, biologia -  2. miejsce Izabela Naumiuk, religia -  1. miejsce Krystian Baranek, WOS -  2. miejsce Dawid Jaczewski, matematyka -  2. miejsce Marcelina Bednarczyk, fizyka -  2. miejsce Amadeusz Michalak, geografia -  2. miejsce Michał Szczurowski, wychowanie fizyczne -  2. miejsce Dawid Jaczewski.
Niestety większość przedstawicieli naszej szkoły przebywało na wycieczce, dlatego nagrody odbierali tylko opiekunowie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy tak licznie wzięli udział w konkursie pt. „Arcydziełko”. Mamy nadzieję, że ich wykonanie przyczyniło się do pogłębienia znajomości dzieł światowej sławy artystów i pogłębiło zainteresowanie uczniów sztuką.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Laureaci:

Alicja Miłobędzka - SP12

Maria Szewczak - KSP

Paweł Frankowski - Zespół Oświatowy w Strzale

Wyróżnienia:

Iga Skaruz, Małgorzata Kościesza, Filip Stańczuk, Aleksander Kurowski, Zuzanna Żukowska – Zespół Oświatowy w Strzale

Amelia Podniesińska, Wojciech Olędzki, Wiktor Grochowski - SP 11

Klasy IV-VI

Michalina Slabek - SP 9

Marianna Sutryk - SP 9

Aniela Sokołów - SP 11

Wyróżnienia:

Emilia Rytel, Iga Daniluk, Natalia Pająk, Natalia Wolanin, Aleksander Strzaliński – SP 11

Aleksandra Mroczek, Natalia Klej, Milena Jezuit, Amelia Kacprowska, Bartosz Jakubiak SP 9

Klasy VII –VIII

Laureaci:

Emilia Pucyk Zespół Oświatowy w Żelkowie

Dominika Szostek - SP 11

Kinga Gawron - SP w Białkach

Anna Jaczewska - SP 11

Kacper Szomko SP 7

Wyróżnienia:

Natalia Kosmalska SP 9, Kajetan Myć - SP 11.

Po dyplomy i upominki dla laureatów i wyróżnionych uczniów zapraszamy do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 11 w Siedlcach ul. Wiśniowa 5

od poniedziałku 6 czerwca 2022r w godz. 8.00 -16.00 tel. 25 794 36 81.

Zapraszamy do galerii.

ŚWIĘTO SZKOŁY

„Niech nasza droga będzie wspólna (...)”

klasy I-III

klasy IV-VIII

Szkoła to nie tylko miejsce wspólnego spędzania czasu uczniów, ale także wspólne tradycje. Najważniejszą z nich jest Święto Szkoły.

W 102. rocznicę urodzin Wielkiego Polaka- Jana Pawła II uroczyście obchodziliśmy kolejne Święto naszej społeczności szkolnej. Był to dzień szczególny- radosny- stanowił wyraz naszej pamięci i zjednoczenia z niezwykłym Patronem Szkoły- Janem Pawłem II. Uroczysty charakter Dnia podkreślał odświętny ubiór, z elementami kolorów papieskich (kotylionów, ozdobnych wstęg), a także dekoracja, wystrój szkoły i sal lekcyjnych.

Dnia 18.05.2022 r. społeczność szkolna spotkała się przed tablicą pamiątkową Jana Pawła II na krótką część oficjalną. O godz. 9.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta w kościele św. Stanisława w Siedlcach z aktywnym udziałem uczniów. Program obchodów Święta był niezwykle bogaty i różnorodny- dostosowany do poziomu klas, ich zainteresowań oraz zdolności. Uczniowie klas I-III z wychowawcami mieli zajęcia artystyczne, np. Malujemy dla Ojca Świętego; gry terenowe związane z Patronem, zabawy integracyjne na boisku szkolnym (przekazywanie iskierek papieskich). Uczniowie klas IV-VIII po Mszy Świętej udali się na Błonia Papieskie, by uczestniczyć w rozgrywkach sportowych oraz zajęciach integracyjnych. Tam, po odśpiewaniu hymnu Szkoły, uczestniczyli w Festynie Papieskim, w którego programie odbyło się puszczanie baniek mydlanych (Bańka do niebios), Bieg Papieski – sztafety uczniów klas IV- VIII. Całość wydarzenia zwieńczył udział w tańcu integracyjnym belgijka.

Obchodom Święta Szkoły towarzyszyły także bardzo ciekawe oraz różnorodne działania edukacyjne na poziomach klas: lekcje w Sali Patrona, zajęcia wychowawcze w oparciu o montaż słowno- muzyczny i grę interaktywną Kahoot nasz Patron. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka gama szkolnych konkursów, np. multimedialny, fotograficzny (Jan Paweł II - Człowiek wielu pasji), recytatorski, graficzny (Laurka dla Jana Pawła II), plastyczny na najciekawszą Pocztówkę do Nieba adresowaną do św. Jana Pawła II, poetycki, wystawa prac plastycznych uczniów i nauczycieli - Kwiaty dla Jana Pawła II.

Święto Szkoły było nie tylko świetną lekcją kształtowania właściwych postaw uczniów, ale podkreśleniem wartości ponadczasowych w wychowaniu dzieci i młodzieży, a także radosnym spotkaniem wzbogaconym wspólną zabawą.